KOMUNIKAT

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 r., (Dz.U. z 2020 r. poz. 1829) w oparciu o wyjątki ujęte w rozporządzeniu, informujemy, że od poniedziałku 19 października 2020 r. zajęcia prowadzone:

 

- w ramach zajęć na uczelni lub w szkole,

- kursy nauki pływania

- zajęcia, które mają formę zorganizowaną (zajęcia sportowe realizowane na podstawie zawartych umów)

 

będą odbywały się na Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A BEZ ZMIAN.

 

Dla klientów indywidualnych korzystających z Pływalni Krytej, w tym m.in. posiadających "Kartę Seniora 60+" pływalnia jest NIECZYNNA.

 

O dalszym funkcjonowaniu obiektu będziemy informować na bieżąco !!!

 

 

KOMUNIKAT

               

Z przyczyn organizacyjnych zajęcia Gimnastyki w wodzie AQUA FITNESS zostają zawieszone.

O wznowieniu zajęć poinformujemy niezwłocznie w odrębnym komunikacie.

Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

UWAGA

 

 

 

UWAGA !!!

Od soboty 24 października 2020 r. w całej Polsce obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa.

Cała Polska jest strefą CZERWONĄ !!!

 

24.10.2020

 

 OGŁOSZENIE !!!

 

W związku z zamknięciem obiektu z powodu rozprzestrzeniania koronawirusa COVID-19,  ważność zakupionych przez Państwa karnetów zostanie przedłużona o czas wyłączenia Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A z użytkowania.

Szczegółowe informacje do uzyskania pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr telefonu (17) 748 15 19.

 

 

 

                                                                          

 

 

 

TYMCZASOWY REGULAMIN

 

korzystania z Pływalni Krytej Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ks. Jałowego 23A w czasie obowiązywania ograniczeń związanych z koronawirusem SARS-CoV -2

 

 1

Postanowienia ogólne

 

 1. Niniejszy regulamin określa dodatkowe zasady korzystania z Pływalni Krytej Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ks. Jałowego 23A podczas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.
 2. Regulamin został opracowany na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. (poz. 964 z późn. zm.) oraz zaleceń Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny z dnia 4 maja 2020 r.
 3. W mocy utrzymuje się zapisy obowiązujących na Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A regulaminów w kwestiach nie określonych niniejszym regulaminem

2

Postanowienia specjalne w związku z pandemią COVID 19

 

 1. Wszyscy klienci wchodzący na obiekt i wychodzący zobowiązani są do dezynfekowania dłoni, korzystając z ogólnodostępnych na obiekcie dozowników i płynów do dezynfekcji.
 2. Od momentu wejścia na pływalnię krytą obowiązuje noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk i poprzez brodzik przejść do basenu. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
 3. Osoby oczekujące na podejście do kasy zobowiązane są do zachowania dystansu społecznego i minimalnej odległości od osób postronnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa.
 4. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się  tylko jedna osoba.
 5. Na terenie obiektu mogą przebywać wyłącznie osoby, które czynnie korzystają z pływania.
 6. Na pływalni krytej klienci korzystać mogą wyłącznie z basenowego sprzętu sportowego.
 7. Nie należy korzystać z pływalni w przypadku złego samopoczucia i podwyższonej ciepłoty ciała, infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
 8. Nie zaleca się korzystania z obiektu przez osoby znajdujące się w grupie zwiększonego ryzyka.
 9. Pobyt na pływalni krytej należy ograniczyć do minimum.
 10. Pływalnia nie prowadzi rezerwacji miejsc.
 11. Szafki i paski transponderowe do szafek są dezynfekowane po każdym użytkowniku.
 12. Dezynfekcja powierzchni wspólnych w strefach wejścia, szatni, przebieralni, hali basenowej i widowni prowadzona będzie regularnie, kilka razy w ciągu dnia.
 13. W trakcie pobytu na Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A należy ściśle przestrzegać instrukcji, ogłoszeń oraz poleceń personelu.
 14. Maksymalny czas pobytu na niecce wynosi jednorazowo 45 minut.
 15. Osoby pływające mają obowiązek niezwłocznie opuścić nieckę basenową na sygnał ratownika, udać się do szatni i opuścić strefę mokrą.
 16. Zalecana jest płatność kartą.
 17. Wszelkie nieprawidłowości związane z zachowaniem dystansu społecznego oraz pozostałych obostrzeń związanych z koronawirusem SARS-CoV-2 niezwłocznie należy zgłaszać do pracownika pływalni.

 

3

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin obowiązuje do odwołania
 2. Regulamin obowiązuje od dnia podpisania