KOMUNIKAT

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 r., (Dz.U. z 2020 r. poz. 1829) w oparciu o wyjątki ujęte w rozporządzeniu, informujemy, że od poniedziałku 19 października 2020 r. zajęcia prowadzone:

 

- w ramach zajęć na uczelni lub w szkole,

- kursy nauki pływania,

- zajęcia, które mają formę zorganizowaną (zajęcia sportowe realizowane na podstawie zawartych umów)

 

będą odbywały się na Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A BEZ ZMIAN.

 

Dla klientów indywidualnych korzystających z Pływalni Krytej, w tym m.in. posiadających "Kartę Seniora 60+" pływalnia jest NIECZYNNA.

 

O dalszym funkcjonowaniu obiektu będziemy informować na bieżąco !!!

 

UWAGA

 

 

UWAGA !!!

 

Od soboty 24 października 2020 r. w całej Polsce obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa.

Cała Polska jest strefą CZERWONĄ !!!

 

   24.10.2020

 

 ➡️ Sprawdź zasady: https://www.gov.pl/web/koronawirus/cala-polska-w-czerwonej-strefie-kolejne-zasady-bezpieczenstwa-oraz-solidarnosciowy-korpus-wsparcia-seniorow

OGŁOSZENIE !!!

 

Ważność zakupionych przez Państwa karnetów zostanie przedłużona o czas wyłączenia Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A z użytkowania dla klientów indywidualnych.

Szczegółowe informacje do uzyskania pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr telefonu (17) 748 15 19.

 

bas kryty01

 

IMG 20200613 172924
 

 Pływalnia Kryta z zapleczem technicznym posiada sześć pełnowymiarowych torów pływackich o głębokości od 1,20 m do 3,75 m. Hala basenu ma bezpośrednie połączenie z holem rekreacyjnym i zespołem niezależnych szatni z natryskami i kabinami do przebierania się, z których może jednocześnie korzystać 40 osób. Oprócz podstawowej funkcji, na basenie prowadzone są także dodatkowe zajęcia takie jak: kursy nauki pływania i gimnastyka w wodzie.