kprm

KOMUNIKAT !!!

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 stycznia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku zwystąpieniem stanu epidemi   (Dz.U. z 2021 r. poz. 91) w oparciu o wyjątki ujęte w ww. rozporządzeniu, informujemy, że od 18 stycznia 2021 r. do 31 stycznia 2021 r.  z Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A będą mogli korzystać wyłącznie członkowie kadry narodowej polskich związków sportowych.

  

Dla pozostałych klientów korzystających z Pływalni Krytej, w tym m.in. posiadających "Kartę Seniora 60+" pływalnia jest NIECZYNNA.

 

 

 O dalszym funkcjonowaniu obiektu będziemy informować na bieżąco. Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

OGŁOSZENIE !!!

 

Ważność zakupionych przez Państwa karnetów zostanie przedłużona o czas wyłączenia Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A z użytkowania dla klientów indywidualnych.

Szczegółowe informacje do uzyskania pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr telefonu (17) 748 15 19.

 

bas kryty01

 

IMG 20200613 172924
 

 Pływalnia Kryta z zapleczem technicznym posiada sześć pełnowymiarowych torów pływackich o głębokości od 1,20 m do 3,75 m. Hala basenu ma bezpośrednie połączenie z holem rekreacyjnym i zespołem niezależnych szatni z natryskami i kabinami do przebierania się, z których może jednocześnie korzystać 40 osób. Oprócz podstawowej funkcji, na basenie prowadzone są także dodatkowe zajęcia takie jak: kursy nauki pływania i gimnastyka w wodzie.