Informacja ROSiR dotyczącą dostępności obiektu

w okresie od 9 do 18 kwietnia 2021 r.

 


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 kwietnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2021 r., poz. 654) informujemy, że

 

z Pływalni Krytej ROSiR mogą korzystać WYŁĄCZNIE członkowie KADRY NARODOWEJ polskich związków pływackich w sportach olimpijskich oraz zawodnicy
przygotowujący się do igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych.

 

Jednocześnie okoliczności, o których mowa wyżej, zgodnie z w § 9 ust.1a ww. rozporządzenia, potwierdza dokument wystawiony przez Polski Komitet Olimpijski, Polski Komitet Paraolimpijski albo polski związek sportowy.

 


➡️ Dowiedz się więcej: https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000065401.pdf

 

Screenshot

 

OGŁOSZENIE !!!

Ważność zakupionych przez Państwa karnetów zostanie przedłużona o czas wyłączenia Pływalni Krytej przy ul. Ks. Jałowego 23A z użytkowania dla klientów indywidualnych.

Szczegółowe informacje do uzyskania pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod nr telefonu (17) 748 15 19.

 

bas kryty01

 

IMG 20200613 172924
 

 Pływalnia Kryta z zapleczem technicznym posiada sześć pełnowymiarowych torów pływackich o głębokości od 1,20 m do 3,75 m. Hala basenu ma bezpośrednie połączenie z holem rekreacyjnym i zespołem niezależnych szatni z natryskami i kabinami do przebierania się, z których może jednocześnie korzystać 40 osób. Oprócz podstawowej funkcji, na basenie prowadzone są także dodatkowe zajęcia takie jak: kursy nauki pływania i gimnastyka w wodzie.