Informacja ROSiR

dotyczącą dostępności HALI TENISOWEJ do 28 maja 2021 r.

 

 

 Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii  (Dz.U. z 2021 r. poz. 861) informujemy, że do 28 maja 2021 r. z HALA TENISOWA dostępna jest dla:

 

 ➡️ członków KADRY NARODOWEJ Polskiego Związku Tenisowego

 ➡️ dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy,

 

Hala Tenisowa składa się z dwóch zasadniczych części użytkowych tj. zadaszonej powierzchni dwóch kortów oraz zaplecza szatniowo-sanitarnego.
Powierzchnia użytkowa wynosi 1407,66 m2 natomiast kubatura 11017,35 m3
Formę obiektu tworzą dwie połączone ze sobą bryły: główna bryła zadaszenia powierzchni kortów o formie łukowej, oraz mniejsza stanowiąca zaplecze szatniowe.

 

Korty i Hala tenisowa


Architektura obiektu poprzez łukową formę zadaszenia nawiązuje do charakterystycznych elementów istniejących obiektów ROSiR, wpisując się w otaczającą zabudowę i krajobraz.
Zadaszenie kortów wykonano w postaci budowli o stałej konstrukcji nośnej z drewna klejonego z przykryciem w postaci podwójnej membrany PCV z wdmuchiwanym powietrzem stanowiącym element izolacji termicznej.
Akrylowa nawierzchnia kortów posiada certyfikat ITF i używana jest również  podczas turniejów ATP i WTA.

 

Wnetrze hali tenisowej