XXVI MISTRZOSTWA POLSKI OYAMA KARATE KUMITE - JUŻ ZA NAMI!
 
 
12 pucharów zostaje w Rzeszowie !!
27 i 28 listopada 2021 r.  na Hali ROSiR w Rzeszowie odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Oyama PFK w kumite. W zawodach wzięło udział blisko 270 zawodników z 30 Klubów Oyama Karate oraz z 3 Klubów Kyokushin Karate. Patronat nad zawodami objął Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa. Patronat medialny Telewizja Rzeszów, Gazeta Wyborcza oraz Radio Centrum.
 
 
 Rzeszów reprezentowało 24 zawodników, którzy w sumie zdobyli 12 nagród.
 
 
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z odbywającego się na naszym obiekcie wydarzenia.
 
 
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, w budynku i tekstMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i w budynku

 

 

 Serdecznie gratulujemy :  )

 

 

 

Hala sportowa ul.Pułaskiego

 

 

Hala sportowa ROSIR zlokalizowana jest przy ul. Pułaskiego 13 w Rzeszowie.
Hala przystosowana jest do rozgrywek w piłkę siatkową i koszykówkę z zapleczem szatniowym,  małą salą treningową, oraz trybuną na 693 miejsc.
Pomieszczenia połączone są z budynkiem basenu krytego przewiązką, w której znajdują swoje siedziby okręgowe związki sportowe.
Osoby Indywidualne mogą skorzystać z sauny.

W Hali odbywają się zawody sportowe np. Gala PLMMA

 

Zdjęcie z gali MMA w Hali Sportowej ROSIR